Trpedia

Trpedia

Arama Motorları Bilgi Paneli İçin Güvenilir Kaynaklar Aranıyor..

Doğru ve Güncel Bilgi İçin Trpedia'ya hoşgeldiniz..

Beydağ Belediyesi’nin hangi partide olduğu 2024 yerel seçimlerine giderken merak konusu oldu. Sandığa gidecek seçmenler yaşadıkları ilçe belediyesinin hangi partide olduğunu araştırıyor. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) verilerine göre 2019 yerel seçimlerinde Beydağ’da seçmenler 43 sandıkta oy kullandı. İşte Beydağ 2019 yerel seçim sonuçları…

BEYDAĞ BELEDİYESİ HANGİ PARTİDE?

2019 yılında gerçekleşen yerel seçimlerde Beydağ Belediyesi için 9.427 seçmen oy kullandı. Yapılan seçimler sonucunda yüzde 50,51 oy oranı ve 4.475 oy sayısıyla belediye seçimini CHP kazandı.

BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKANI FERİDUN YILMAZLAR KİMDİR?

Feridun Yılmazlar, 1966 yılında Beydağ, Pazaryeri’nde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Beydağ’da tamamlayan Feridun Yılmazlar lise eğitimini Ödemiş’te tamamladı. Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümü mezunu olan Yılmazlar, kendi kurduğu şirkette ticari hayatını sürdürüyor.

Üyesi olduğu Sivil Toplum Kuruluşları arasında Beydağ ADD Yöneticiliği, Beydağ Maden Spor Klüp Yöneticiliği (1989-2017), Beydağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyeliği (1989-2014),Beydağ Esnaf Kefalet Kooperatifi Üyeliği (1989-2014),Ödemiş Ticaret Odası Üyeliği (1997-….), Beydağ Ziraat Odası Atatürk Mahalle Delegeliği, Beydağ Tüketici Hakları Komisyon Üyeliği ve Beydağ Lise Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yöneticiliği vardır.

Daha önce Belediye Meclis Üyeliği, Belediye Encümen Üyeliği, CHP Yönetim Kurulu Üyeliği, Beydağ CHP İlçe Başkanlığı ve CHP İzmir Büyük Kurultay Delegeliği gibi görevlerde de bulunan Yılmazlar evlidir.

2019 yılında gerçekleşen yerel seçimlerde CHP Beydağ Belediye Başkanı Adayı oldu ve seçim sonrası Beydağ Belediye Başkanı olmaya hak kazandı.

Related Post

Leave a Comment